loading...

Chci zhubnout !

Pracujete na své postavě? Snažíte se zhubnout? A kila pořád nejdou dolů, nebo vám to dá hodně práce a spoustu odříkání? Jsme tu pro vás. S našimi recepty už nebudete toužit po bůčku nebo sladkostech. My vám je dopřejeme ve zdravější variantě. Díky našim jídelníčkům nebudete hladovět, a tak zmizí nájezdy na ledničku a vyprazdňování rodinného balení sušenek.

Více
Udělejte něco pro tělo

Zvažujete, že byste rádi konečně něco udělali pro své tělo a životní styl? Ale stále se nemůžete odhodlat, protože si nedokážete představit život bez svých oblíbených pokrmů? Nevěšte hlavu, připravili jsme pro vás speciální program zdravých jídelníčků zaměřených na zdraví, hubnutí, budování svalové hmoty atd. To vše pestře, chutně a nenásilně.

Potřebuji přibrat

Jestliže máte opačný problém, jste vyhublí a nedaří se vám přibrat, víme, co s tím. Nebudeme vám radit, abyste se ládovali koblihami a čokoládou, ačkoliv po nich pravděpodobně přiberete velmi rychle. Ale naberete pouze tuky, špeky a žádné svaly. Pro krásné tělo potřebujeme i pestrou a zdravou stravu. Poradíme vám, co je pro vás vhodné, zařadíme do vašeho jídelníčku kvalitní bílkoviny, libové maso, ryby, vajíčka a mléčné produkty. Důležité je jíst pestře a pravidelně.

Více
Jak na to

Pokud tápete, jsme tu právě pro vás. Vyberte si z pestré škály jídelníčků, které pro vás připravili fundovaní odborníci na výživu. Efekt na sebe nenechá dlouho čekat. Vybere si opravdu každý. Ať už potřebujete zhubnout, nabrat svalovou hmotu a objem, udržet si váhu při cvičení, poradíme vám, co jíst, když vás čeká náročný trénink, i co zakousnout po tréninku.

Chci nabrat svalovou hmotu!

Chcete-li, aby byl váš trénink v posilovně efektivní, a snažíte se nabrat svalovou hmotu a objem, bez správné stravy to nepůjde. V takovém případě je důležité zvýšit poměr bílkovin, které jsou základní stavební jednotkou našich svalů. Běžný člověk by měl na jedno kg své váhy konzumovat cca 1g bílkovin. Kdo chce budovat svaly, měl by příjem zvýšit alespoň na 1,5g. Nemusíte si lámat hlavu složitými výpočty. My vám vše připravíme.

Více
Vše má smysl

Zdravé jídlo ovlivní celý náš život, fyzickou kondici i psychiku. Vhodná strava nám zlepší náladu, dodá spoustu energie i potřebné vitamíny. Pomůže v boji proti civilizačním chorobám, alespoň částečně ochrání před srdečními onemocněními, cukrovkou, mrtvicí, posílí kosti, podpoří růst svalové hmoty. Díky správné výživě nastartujete metabolismus, tělo bude rychleji spalovat energii, budete se cítit skvěle, v kondici a ještě k tomu zhubnete. Zapomeňte na nekonečný boj s přebytečnými kily. Váha půjde dolů sama a nenásilně.

Jsem aktivní sportovec

Chystáte se na trénink a čeká vás fyzická aktivita? Jestliže posilujete nebo chodíte pravidelně běhat či vyznáváte jiný sport, uvítáte speciální jídelníček, který byste měli dodržovat před tréninkem. Znáte to, nacpete se knedlíky a pak vyrazíte na basketbal? Pak cítíte v žaludku šutry. Správný a správně načasovaný jídelníček vám dodá potřebnou energii, přitom nezatíží zažívání a vy podáte daleko lepší výkony. Uvidíte, že s námi zvládnete daleko víc s daleko menším úsilím.

Více
Nechte se vést

Hlavní je se rozhodnout, že chcete změnu. Pak už se můžete spolehnout na nás a nechat se vést. Nebudete litovat. Rozšíříte si obzory, pochutnáte si a dosáhnete svých cílů nenásilně

Pamatujte !

zdravá strava nemá být nepříjemná, naše jídelníčky zaručí, že se budete na jídlo těšit. Chutná jídla a pestrý jídelníček se dají vytvořit i s omezením bílé mouky, cukru či živočišných produktů. V mnohém vám k docílení vysněné postavy pomůže i zdravý způsob přípravy, který však vůbec nic neubere na chuti