EA Hotel Kraskov****

Kontakt

Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, páry, pro pořádání kongresů a teambuildingů. Hotelu nabízí sportovní vyžití v indoorovém a outdoorovém hřišti, wellness, venkovní i vnitřní bazén, bowling, kvalitní kongresové služby a skvělou gastronomii

EA Hotel Kraskov**** leží poblíž stejnojmenné obce v Železných horách 4 km od Sečské přehrady. Místo u Čáslavi je dobře dostupné z Prahy, i Brna. Nově zrekonstruovaný hotel a chatky byly dříve známé jako oblíbené rekreační středisko, dnes díky novým majitelům nabízí moderní hotelové služby pro širokou klientelu. Krásná příroda Chráněné krajinné oblasti Železných hor, kde je EA Hotel Kraskov situován, a blízká města jako Chrudim, Pardubice, Kutná Hora nabízí bohaté vyžití. Od hotelu vedou cyklostezky a turistické značení.

Hostům je k dispozici:
45 pokojů
14 rodinných chatek
Kongresový sál až pro 140 lidí
Velký sál až pro 100 lidí
Salonky až pro 45 a 30 lidí
Hotelová restaurace s kapacitou 76 míst k sezení
Terasa
Lobby bar, kavárna a vinárna
Kulečník
Wi-fi
Vnitřní a venkovní bazén
Fitness centrum s posilovnou
Indoorové hřiště – nohejbal, volejbal, florbal, basketbal, badminton atd.
Venkovní a vnitřní stolní tenis
Wellness – Whirlpool, finská sauna a pára
2 bowlingové dráhy
2 tenisové kurty
Víceúčelové venkovní hřiště s umělým travnatým povrchem – volejbal, nohejbal, badminton atd.  
Masáže
Kosmetické procedury
Půjčovna kol, loděk, běžek
Dětský koutek a dětské hřiště
Turistické infocentrum přímo v areálu hotelu
Venkovní grilování

Pokoje a apartmá
Hotel svým hostům nabízí luxusní ubytování ve 45 moderně zařízených pokojích s balkóny. Všechny pokoje jsou vybaveny pohodlnými postelemi s vysokými matracemi a protialergickými lůžkovinami.
K dispozici jsou také pokoje v kategorii Junior suite a apartmá.

Rodinné chatky
V blízkosti EA Hotelu Kraskov**** je možno ubytovat se také v EA Rodinných chatkách Kraskov. Chatky hostům zaručují moderní a pohodlné bydlení v příjemném prostředí, s vysokou mírou soukromí.
Každá chatka má kapacitu 5 lůžek, je vybavena dvěma pokoji, koupelnou a kuchyňským koutem. Celková ubytovací kapacita chatek je 70 lůžek.

Konference
Hotel, ležící mezi Prahou a Brnem, je výhodný pro dojezd z obou metropolí.  Vhodný pro pořádání kongresů a konferencí, seminářů, firemních školení, obchodních jednání i společenských akcí, svateb a rodinných oslav.

Restaurace
Šéfkuchař vás zve do stylové restaurace s maximální kapacitou 100 osob.  Pochutnáte si na české i mezinárodní kuchyni. V létě je k dispozici terasa s příjemným posezením, která je vhodná pro taneční párty s venkovním grilováním.

MAPA

GMAP