Biosvět - Zbraslav

Otevírací doba

Po-Pá 8:00-18:00
St        8:00-19:00
So       9:00-12:00

Nabídka biopotravin, farmářských produktů, zdravé výživy, přírodní kosmetiky a drogerie. 

Nabídka biopotravin, farmářských produktů, zdravé výživy, přírodní kosmetiky a drogerie. Prodáváme maso, mléčné výrobky, vejce, bezlepkové výrobky, ovoce a zeleninu.

Prodejna Biosvět Zbraslav sídlí v Praze na Zbraslavi v blízkosti marketu Albert. Fungujeme od roku 2008. Nabízíme široký sortiment produktů pro zdravý životní styl, kvalitní biopotraviny, regionální farmářské výrobky, bezlepkové potraviny, výrobky systému Fair Trade. Dále nabízíme ekologicky šetrné čistící prostředky a certifikovanou přírodní kosmetiku. Speciální nabídku tvoří i výrobky z oblasti „superfoods“, „zelené potraviny“ a další potravinové doplňky.

Naší nabídku se snažíme neustále rozšiřovat. V současné době se zaměřujeme hlavně na farmářské produkty, jejichž sortiment bychom Vám rádi nabídli co nejširší. Klademe důraz na regionální produkty a podporu českých výrobců.

Jsme členem svaz PRO-BIO ekologických zemědělců, producentů a prodejců biopotravin.

Na naší e-mailové adrese (info@biosvetzbraslav.cz) je možné si předem objednat zboží, u kterého lze předpokládat, že může být při Vaší návštěvě prodejny vyprodané. Budete tak mít jistotu, že Vámi vybrané zboží pro Vás bude rezervováno.

Děkujeme Vám za Vaše případné připomínky a sdělení Vašich požadavků, díky kterým můžeme rozšiřovat naši nabídku novými produkty a získávat tak Vaši důvěru, čehož si velmi vážíme.

Těšíme se na Vaši návštěvu! Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem vhodných výrobků.