Zdravá výživa Maranatha - Michle

Kontakt

Zdravá výživa Maranatha - Michle

Vyskočilova 1100/2
140 00 Praha 4 - Michle, Česká Republika

+420 296 303 330

obchodmaranatha.cz/

Otevírací doba

Po-Čt 7:30-19:00
Pá      7:30-17:00

BIO potraviny, přírodní kosmetiku Mrtvé moře DSM, Logona, eko čisticí prostředky Ecover, keramiku, výrobky z chráněných dílen.

Nabízíme zákazníkům kvalitní sortiment, který obsahuje zdravou výživu a přípravky, které pomohou vaší mysli i tělu. Prodáváme zdravou výživu a potraviny v bio kvalitě, přírodní kosmetiku, ekologické čistící prostředky Ecover, užitkovou a dekorativní keramiku, dárky pro potěšení a výrobky z chráněných dílen!

Doporučujeme Vám také navštívit naši vegetariánskou restauraci Maranatha, která se nachází taktéž v přízemí budovy Brumlovka, ale na opačné straně pasáže než je prodejna. Pokud nejste vegetariány, můžete se zde přesvědčit, že bezmasá strava může být chutná a atraktivní, takže dokáže uspokojit i ty nejnáročnější strávníky. Navíc Vašemu tělu dodá potřebné živiny a pomůže Vám obnovit vnitřní energii. Nechte potěšit a obohatit Vaše smysly chutí, vůní a barvou pokrmů. Zároveň se můžete nechat inspirovat Vás pro Vaši domácí kuchyni. V celém prostoru restaurace se nekouří a nepodává žádný alkohol.