Emco spol. s. r. o. - Chodov

Kontakt

Emco spol. s. r. o. - Chodov

Türkova 2319/5b
149 00 Praha 4 - Chodov, Česká Republika

+420 277 004 760

www.emco.cz/

Otevírací doba

Po-Pá 8:00-16:30

Vyrábíme a distribuujeme müsli, müsli sušenky, kukuřičné a celozrnné lupínky, ovesné kaše a vločky, cereální výrobky pro děti, bio cereálie, zdravou výživu.

Distribuce značek Panzani, Carbonell, Katjes.

Základní surovinu – ovesné vločky – si vyrábíme ve vlastním ovesném mlýně na jihu Čech, tedy v místě pěstování nejlepšího ovsa. Pečlivý výběr surovin je základem udržení vysokého standardu kvality našich produktů. Unikátní výrobní technologie nám pak umožňuje dodávat produkty se specifickými vlastnostmi a produkovat ovesné vločky v kvalitě požadované zákazníkem.

Našimi nejvýznamnějšími zahraničními trhy jsou Slovensko, Rusko, Polsko, Chorvatsko, Dánsko, Venezuela, USA, Egypt. Nejdůležitějším exportním artiklem je křupavé müsli, které je díky unikátní technologii výroby odlišné od konkurenčních výrobků.

V roce 2008 jsme založili dceřinou společnost Emco Tula v Rusku s vlastním výrobním závodem na výrobu Emco müsli pro ruský trh a další rusky mluvící země.

V roce 2011 jsme zahájili prodeje na trhu USA, pro který vyvinula společnost Emco speciální bezlepkové müsli na bázi pohanky a jáhel. V roce 2012 došlo k nárůstu prodeje a s výrobky Emco se setkáte ve více než 1.000 obchodech.