NUTREND D.S., a. s. - Žižkov

Kontakt

NUTREND D.S., a. s. - Žižkov

Vinohradská 2828/151
130 00 Praha 3 - Žižkov, Česká Republika

+420 739 486 258

www.nutrend.cz/

Otevírací doba

Po-So 9:00-21:00
Ne     10:00-21:00

Prodej a výroba kompletního sortimentu společnosti NUTREND a to výživy pro kulturistiku, fitness, sporty a wellness.

Prodej a výroba kompletního sortimentu společnosti NUTREND a to výživy pro kulturistiku, fitness, sporty a wellness. Nabídka produktů v kvalitě BIO a poradenství v oblasti doplňků stravy, sportovní výživy, životního stylu, redukce hmotnosti a hubnutí.

Společnost NUTREND je českým výrobcem sportovních doplňků výživy a potravin pro aktivní životní styl. Oblast sportovní výživy zaujímá v sortimentu společnosti NUTREND významný podíl. Velký důraz je kladen na vysoce účinné a přitom zcela legální složení všech produktů.

Společnost NUTREND D.S., a.s. byla založena roku 1993. Specializuje se na vývoj a výrobu výživy a potravinových doplňků. NUTREND se ve své 20-ti leté historii stal lídrem na českém trhu výživy a potravinových doplňků.

Výrobní haly společnosti NUTREND jsou na špičkové úrovni, vlastníme nejmodernější zařízení a technologie, díky čemuž se naše výrobky vyznačují mimořádnou kvalitou a účinností. Vyrábíme tekuté a sypké produkty, gely, kapsle, energetické a müsli tyčinky. Naše výrobní i skladové prostory čítají 15 tisíc m2.

Certifikace systému managementu kvality dle normy ISO 9001:2009 je zárukou vysoké kvality našich produktu a �služeb. Vlastníme nejen prestižní certifikát ISO, ale rovněž certifikát BIO pro ekologické výrobky v� oblasti müsli produktu.

Výzkum a vývoj probíhá v naší společnosti s mnoha externími odborníky, specialisty na výživu a sportovci. Zaměřujeme se především na vysokou účinnost a maximální kvalitu našich výrobků. Certifikace managementu jakosti ISO 9001: 2008 je zárukou vysoké kvality našich výrobků a služeb.