Klub Diana - Nové Město

Kontakt

Klub Diana - Nové Město

Na bojišti 1948/6
120 00 Praha 2 - Nové Město, Česká Republika

+420 296 180 024

www.klub-diana.cz/

Otevírací doba

Dle vypsaných kurzů na našich webových stránkách.

První dívčí a dámský klub Diana byl založen jako první redukční klub u nás již před 24 lety psycholožkou PhDr. Zdeňkou Sládečkovou po vzoru amerických klubů Weight Watchers.

Dnes jeho vysoce odborný tým vede MUDr. Petr Sládeček spolu s lékaři a dalšími poradci z oblasti výživy, psycholožkami, odbornými lektorkami, cvičitelkami a fyzioterapeutkami, kosmetičkami a vizážistkami, maséry a dalšími spolupracovníky.

Klub Diana je zaměřen na tvorbu programů zdravého a přirozeného hubnutí pro ženy, ale též péči o duševní svěžest a přirozenou krásu.

Každým rokem přibývá mnoho stovek nových členek klubu. Klub je otevřen pro všechny ženy, ať jsou odkudkoli, ženy mladšího, středního a zralého věku, které to nevzdávají, chtějí o sebe pečovat, pěstovat mladistvost, štíhlost, duševní svěžest a optimismus, fyzickou kondici a vitalitu. Členství v klubu přináší mnoho výhod, rozrůstá se slevový systém mezi dalšími kluby, partnery a médii.

Kurzy, individuální poradenství Klubu Diana jsou orientovány především na programy zdravého skupinového a individuálního hubnutí.