Fragnerova lékárna U Černého orla - Malá Strana

Kontakt

Fragnerova lékárna U Černého orla - Malá Strana

Malostranské náměstí 203/14
118 00 Praha 1 - Malá Strana, Česká Republika

+420 257 219 744

www.lekarna-orel.cz/

Otevírací doba

Po-Pá 8:00-18:00
So     11:00-18:00

Provoz lékárny se specializací na přípravu léčiv a konzultační činnost.

Zajišťujeme výdej léčiv na recept, výdej léčiv bez receptu, přípravu léčiv na recept i bez receptu, veterinární konzultace a prodej doplňkového sortimentu a vybraných značek zdravotní obuvi.

Naše lékárna se specializuje na přípravu léčivých přípravků (příprava magistraliter), disponuje širokým sortimentem surovin, zabývá se vývojem nových receptur a jejich použitím v klinické praxi. Spolupracuje s řadou lékařů různých odborností. Provozovatelé – lékárníci – jsou farmaceutičtí technologové, specialisté v oboru farmaceutická technologie, kteří mají dlouholeté zkušenosti s přípravou léčiv a bohatou publikační a přednáškovou aktivitu.

Lékařům dokážeme pomoci při vytvoření vhodné receptury pro konkrétního pacienta. V případě nedostupnosti nebo výpadku určitého vyráběného léčivého přípravku jsme schopni poradit ohledně možné alternativy v podobě připravovaného přípravku (Endiaron pasta, Eryfluid, InfectoDell, Dexaltin oral pasta, Betacorton S, šampony či krémy s dehtem, domperidonová suspenze a čípky, prednisolonová suspenze, propranololové kapsle, roztok, krém, gel, sildenafil v kapslích aj.).

Fragnerova lékárna se mimo jiné specializuje na přípravky pro stomatologické použití (antimykotické přípravky s nystatinem a mikonazolem, výplachové přípravky s dexpanthenolem, chlorhexidinem, anestetické roztoky, gely a orální kuličky s lidokainem, umělé sliny, benzokainové polotuhé orální přípravky - Benzogel 20% RSP, leptací gel s kyselinou fosforečnou – Afosgel 35% RSP, mukoadhezivní pasty – Aftopar RSP, Neobemap RSP aj.)

Fragnerova lékárna rovněž nabízí přípravky podle vlastních receptur (např. Panthesil, Panthemag, Konopan, Konovitan, Nasopanthil, Lipopanthen, Septonex zásyp), které se v praxi osvědčily a některé již byly publikovány v odborné literatuře. Nově připravujeme alternativu dříve vyráběné a populární Pražské domácí masti pod názvem Nová pražská mast z Fragnerovy lékárny.