Sunfood VM, s. r. o. - Dobruška

Dovoz potravin z Japonska, Kanady, Jižní Ameriky, Evropy. Zásobování velkoobchodů, maloobchodů, výrobců, restaurací.

Distribuce a velkoobchodní prodej biopotravin a zdravé výživy. Dovoz a vývoz potravin zdravé výživy, jejich distribuce pro ČR a Slovensko. Dovoz potravin z Japonska, Kanady, Jižní Ameriky, Evropy. Zásobování velkoobchodů, maloobchodů, výrobců, restaurací.

Firma se zabývá distribucí potravin zdravé výživy, výživy vhodné pro sportovce, děti i ostatní populaci. Jedná se o čistě přírodní produkty bez vstupů chemického průmyslu, pěstované a zpracovávané převážně biologickým způsobem.

Nejbohatší zdroj těchto potravin pochází z tradičních japonských rodinných "workshopů", které na světových trzích zastupuje firma MITOKU. My jsme již více jak 15 let výhradními zástupci této firmy.

Vstupní potraviny nejsou geneticky modifikovány. Takto získané potraviny a produkty jsou bohatým a přirozeným zdrojem lehce stravitelných rostlinných bílkovin, minerálních látek, stopových prvků, vitamínů, enzymů a vlákniny. Jsou výrazným přínosem pro naše zdraví, fyzickou i duševní výkonnost. Ve vhodných kombinacích jsou s úspěchem využívány i při léčení různých nemocí.