Svět zdraví VITALITY - Hradec Králové

Klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13,568kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 234,526kg! Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Na trhu existuje celá řada různých poradců a firem, které nabízejí zaručené zhubnutí. Jistě si tedy kladete otázku, proč byste měli využívat služeb právě naší firmy. Jak rozpoznat skutečné profesionály, kteří mi mohou reálně pomoci od těch, kde budu jen ztrácet čas a vyhazovat peníze? Doporučujeme Vám zamyslet se nad následujícími otázkami:

Poskytuje firma poradentsví zdarma nebo za velmi nízkou cenu?
To je jistě lákavé. Ale protože každá firma musí z něčeho žít, je jasné, že taková firma bude pravděpodobně vydělávat na prodeji potravinových doplňků. Ty samy o sobě mohou být velmi dobré, ale bez dalších změn ve stravování a Vašem životním stylu Vám těžko přinesou trvalé výsledky. Tedy dokud budete od firmy nakupovat její výrobky, možná budete mít nějaké výsledky. Jakmile přestanete, budete na tom stejně jako předtím. To je pro takovou firmu velmi atraktivní obchodní model, ale co pro Vás?

Kde a s jakým vybavením poskytuje firma své služby?
Má Vámi vybraný poradce vlastní provozovnu? Nebo poskytuje své služby někde ve fitcentru či dokonce v kavárně? Má standardní otevírací dobu, nebo svou činnost vykonává jen na částečný úvazek po své práci? Je na webových stránkách uvedena plná adresa, nebo jen email a telefon? Je provozovna blízko Vašemu bydlišti, nebo budete v případě potřeby cestovat desítky, neřkuli stovky kilometrů? Jaké vybavení má poradce k dispozici? Bude analýzu Vašeho těla provádět na obyčejné osobní váze za 3.000 Kč, nebo na profesionálním tělěsném analyzátoru certifikovaném pro zdravotnictví?

Jaké zázemí má Váš poradce?
edná se o osamělého fanouška zdravé výživy, který absolvoval několikadenní kurs, nebo jde o firmu, která pracuje s uceleným systémem zaštítěným lékařskou radou? S kým bude Váš poradce konzultovat Vaše případné zdravotní problémy nebo neúspěchy?

Z jakých podkladů a informací vychází Váš poradce?
Pracuje s biochemickým vyšetřením? Provádí podrobnou analýzu Vašeho zdravotního stavu, stravovacích návyků, pohybových aktivit a životního stylu? Nebo Vám vytvoří standardní jídelníček bez ohledu na Vaše individuální potřeby?

Obsahuje nabídka Vašeho poradce líbivé, ale nesplnitelné sliby?
Například že se nemusíte vůbec hýbat, že zhubnete 10 kg za měsíc, jedná se o bezkonkurenční cenu, apod. My Vám na rovinu říkáme, že bez Vašeho úsilí, času a prostředků nebude možné uskutečnit zásadní změny ve Vašem životě, které by vedly k trvalému a zdravému úbytku váhy a celkovému zlepšení Vašeho zdravotního stavu. Nadváha také nevzniká ani za týden ani za měsíc. Je to obvykle výsledek dlouhodobě nevhodné stravy a nedostatku pohybu.

Jak to děláme my, to si můžete přečíst na našich webových stránkách!