360 Challenge - Praha

Závod, kde dostane zabrat celé vaše tělo. Nejde jen o běhání, ale také o zdolávání cviků s vlastní váhou těla. Ačkoli se může zdát, že může jít o snadno překonatelnou trať, zdání klame.

Nesnažíme se vláčet závodníky do bahna, přelézat vysoké zdi. Snažíme se držet překážek, kde především tělo může být vaším hlavním limitem.

Přinášíme běžecký závod s překážkami s vlastní váhou těla. Čeká vás celkem šest kilometrů. Tři okruhy se čtyřmi stanovišti, kde si na každém zakusíte dvě překážky za sebou. Takže nic snadného.

360Challenge je závod, která klade důraz na intenzitu prožitku, který může leckdy bolet, protože každý účastník musí zapojit jak dolní, tak horní část těla. Využije rychlá svalová vlákna, tak musí být vybaven silově, vytrvalostně. Nabízíme komplexní závod, který bude pokaždé originální.

A když komplexní trať, tak i děti mají u nás své místo. Vyzkoušeli jsme si v prvním roce, jak závodníci reagují, co je baví, štve. Věříme, že 360 Challenge je především závod, ke kterému se budete rádi vracet.

Závod je určen pro dospělé, ale i děti.

Pro rok 2017 jsme do kalendáře zařadili opět 2 pražské závody. Jedná se o jaro a podzim. Novinkou je rověn i speciální medaile, kterou budou závodníci skládat z jednotlivých závodů! Medailekterá vytvoří jednu ojedinělou vzpomínku na Tvé sportovní výkony. Při rozdávání nepůjde o čas, tady jde o účast.  

MAPA

GMAP