Český svaz Aerobiku a Fitness FISAF

Kontakt

Český svaz Aerobiku a Fitness FISAF

Ohradské náměstí 1628/7a
155 00 Praha 5, Česká Republika

+420 777 668 213

www.fisaf.cz

Otevírací doba

Po - Pá   8 - 16 

Jsme moderní a silnou základnou pro všechny zájemce o sport,zdravý životní styl i kariéru ve fitness.

Jsme moderní a silnou základnou pro všechny zájemce o sport, zdravý životní styl i kariéru ve fitness.

Mezi hlavní činnosti patří: vzdělávání, pořádání soutěží, pořádání workshopů a konferencí, jednání s mezinárodními organizacemi jako je FISAF International či EHFA.

Historie

Původ aerobiku vychází z gymnastických a tanečních disciplín a rozvinul se u nás zejména v 80. letech 20. století. Český svaz aerobiku byl založen roku 1992 a od té doby bez přerušení vychovává generace pohybově nadaných dětí a mládeže, ale také fitness profesionálů, kteří s nadšením předávají své znalosti a dovednosti ve fitness centrech či školících centrech po celé České republice. Od roku 2010 se svaz přejmenoval na stávající Český svaz aerobiku, fitness a tance FISAF.cz, neboť jeho činnosti významně přerostla i mimo klasický aerobik. V listopadu 2013 byl pojmenován na Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz

JAK SE STÁT INSTRUKTOREM NEBO FITNESS PROFESIONÁLEM PODNIKATELEM

Vzdělávání ve FISAF rozdělujeme na dva pohledy. Jedním je se stát instruktorem a druhým instruktorem podnikatelem

Abyste se mohli stát instruktorem je třeba absolvovat dva stupně vzdělávání.

Pro činnost podnikatele jako fitness profesionála je nutné projít všemi třemi stupni našeho vzdělávacího programu (155 hodin). Po úspěšném zakončení závěrečných zkoušek Vám vystavíme Osvědčení k vystavení ŽL. A protože jsme škola mezinárodní, umožníme Vám získání mezinárodního diplomu CERTIFIED INSTRUCTOR FISAF International platný v členských zemích FISAF.

Na mezinárodní diplom mají nárok absolventi rekvalifikačních kurzů FISAF.cz, kterým bylo vystaveno Osvědčení k vystavení ŽL. Vystavení je zdarma. Platnost mezinárodního diplomu je 3 roky. Pro prodloužení mezinárodního diplomu platí speciální podmínky, a to povinnost v mezidobí před skončením platnosti absolvovat předepsaný počet kurzů, workshopů či dalších vzdělávacích akcí.  Podmínky prodloužení obdržíte vždy se zaslaným mezinárodním diplomem.

1. stupeň: základní
Celkem musíte absolvovat 55 hodin výuky.

2. stupeň: pokročilý
Zde musíte absolvovat 60 hodin výuky, jakmile složíte zkoušku, tak získáte osvědčení a můžete se stát instruktorem ve fitness centru.

3. stupeň: specializace
Absolvujete workshopy, který jsou buď jedno nebo dvou denní. Pro získání ŽL musíte absolvovat 55 + 60 + 40 hodin vzdělávání. Podle toho si prosím rozvrhněte kurzy.

MAPA

GMAP