Domafit Fitness, s. r. o. - Podolí

Kontakt

Domafit Fitness, s. r. o. - Podolí

Dnes 9:00 - 12:00

Jeremenkova 51
147 00 Praha 4 - Podolí, Česká Republika

+420 261 218 755

www.domafit.cz

Otevírací doba

Po: 10:00 - 18:00

Út: 10:00 - 18:00

St: 10:00 - 18:00

Čt: 10:00 - 18:00

Pá: 10:00 - 18:00

So: 9:00 - 12:00

Nabízíme posilovací lavice a posilovací stroje, rotopedy, crossové, běžecké a veslovací trenažéry, osy, činky, kotouče a basketbalové koše. 

Dále dodáváme vybavení domácích i profi posiloven, pokládáme sportovní podlahy PAVIGYM a SPORTEC. Portfolio: TUFF STUFF, IMPULSE, JORDAN, FIRSTDEGREE, Reebok.

Pro zákazníky z Prahy, Středočeského kraje ale i dalších koutů naší republiky provozujeme firemní vzorkovou prodejnu na Praze 4. Prodejna je snadno dostupná ze všech magistrál Prahy. Přímo před prodejnou je deset parkovacích míst, kde můžete snadno zaparkovat svůj vůz. Na ploše 250 m² je instalováno přibližně 100 ks kvalitních výrobků pro fitness a wellness – rotopedy, běžecké trenažéry, crossové trenažéry, veslovací trenažéry a další kondiční trenažéry, posilovací lavičky, posilovací stroje a jiné doplňky domácích, firemních a veřejných posiloven – činky, kotouče, doplňky REEBOK. Naleznete zde zejména kompletní sortiment značek HORIZONFITNESS, VISIONFITNESS, MARCY, TUFF STUFF, IMPULSEFITNESS a REEBOK, kterých jsme výhradními distributory pro Českou republiku. Denně Vás bude obsluhovat zkušený personál, který Vám poradí s výběrem toho nejvhodnějšího vybavení pro Vás!

Byli bychom rádi, kdybyste před zakoupením výrobku, zejména rotopedu crossového trenažéru nebo posilovacích strojů, zboží vyzkoušeli. Předcházíte tak případnému problému, kdy Vám zakoupené zboží nemusí vyhovovat z hlediska biomechanického pohybu a naopak na prodejně můžete po vyzkoušení nalézt výrobek, který Vás na první pohled nezaujal, ale pak můžete usoudit, že se Vám na něm velmi dobře cvičí. Odborný personál Vám na místě doporučí, který výrobek by mohl být pro Vás nejvhodnější…

UPOZORNĚNÍ! Výrobky pro profesionální použití (CYBEX, TUFF STUFF PROFORMANCE A CALGYM, PROENERGY) máme vystaveny ve skladových prostorách firmy v Jenči (na okraji Prahy 6, u letiště), kde disponujeme mnohem většími prostorami.

MAPA

GMAP