Školicí centrum Fitpraha.cz

Komplexní vzdělávací zařízení v oblasti sportu, který tak milujeme. Můžete se s námi vzdělávat a zvyšovat tak svou kvalifikaci.

Každý z nás jednou začínal. My jsme začínali stejně jako vy, jak se říká, od nuly. Začínali jsme s láskou ke sportu a s touhou naučit se něco víc o fungování našeho těla v klidu i v pohybu. Od vzdělávání sebe samých, přes trénování našich klientů, jsme se dopracovali až ke vzdělávání ostatních lidí, kteří také touží poznat tajemství zdravého pohybu. Připojte se k nám, učte se s námi a odhalte tajemství krásného a zdravého těla.

Jsme trenérská škola vzdělávající všechny milovníky sportu a pohybu v oblasti zdravého cvičení, trenérství a poradenství v oblasti výživy, protože jak se dozvíte u nás na kurzu, vhodně zvolený pohyb a správně stravování je základ pro zdravé tělo i ducha. Učíme zájemce všech věkových kategorií, zdravé i nemocné, ženy i muže, prostě všechny, co mají chuť se dozvědět, jak funguje naše tělo a jak zdravě cvičit a vhodně se stravovat. Vybrat si můžete z kurzů „Instruktor fitness“ ve víkendové nebo individuální formě, který se zaměřuje na cvičení doma, venku a v posilovně, s váhou vlastního těla, na balančních pomůckách i na strojích. Jako doplněk k tomuto kurzu nabízíme jednodenní doškolovací semináře, můžeme uvést např. „Kinesiotaping“, „Cvičení na balančních pomůckách“ nebo plánovaný seminář zacílený na správné a zdravé běhání. Můžete se sami podívat do kategorie „Kurzy a semináře“, co vše vám nabízíme a podle svého zaměření si vybrat, jaký kurz či seminář by vám nejvíce vyhovoval.

Přejeme hodně štěstí při výběru a těšíme se na viděnou na nějakém tom kurzu nebo semináři! 

MAPA

GMAP