Face Czech Academy - Praha

Otevírací doba

Po - Pá   8:30 - 17

Organizace pro vzdělávání v oblasti aerobiku a fitness, dříve známá pod mezinárodní značkou IFAA. Funguje již od roku 1995 a vznikla proto, aby vzdělávala ty nejlepší instruktory skupinových lekcí s nejrůznějším zaměřením.

FACE ACADEMY je organizace pro vzdělávání v oblasti aerobiku a fitness, dříve známá pod mezinárodní značkou IFAA. Funguje již od roku 1995 a vznikla proto, aby vzdělávala ty nejlepší instruktory skupinových lekcí s nejrůznějším zaměřením. Proto jsou lektoři pečlivě vybíráni a vždy patří mezi ty nejlepší. Mimo své dosažené vědomosti mají vždy i několikaleté praktické zkušenosti, které předávají posluchačům jednotlivých školení a workshopů. Stále se snaží přicházet s tím nejnovějším, co se v oblasti fitness, aerobiku a body & mind objevuje. Jedním z posledních fitness hitů FACE ACADEMY je BOSU - balanční podložka. Od roku 2007 se FACE CZECH, s.r.o. stal výhradním zástupcem BOSU pro Českou Republiku a zároveň má pod sebou veškerá školení v této oblasti. Při veškerých školeních je kladen důraz na srozumitelnost obsahu, odbornost lektorů, ale i zdravotní aspekty veškerého cvičení s ohledem na bezbolestné držení těla.

Nabízíme Vám široké spektrum školení :

  • Rekvalifikační kurzy pro instruktory aerobiku
  • Rekvalifikační kurzy pro instruktory indoor cyclingu
  • Rekvalifikační kurzy pro instruktory a trenéry fitness
  • Specializované diplomy nejen pro instruktory skupinových lekcí - aerobik, step,  body styling, stretch, fitness yoga, fit ball a over ball, jumping, BOSU, dětský aerobik, flowin
  • Kurzy se specializací na výživu sportovců a zdravou životosprávu
  • Workshopy s novinkami ze světa aerobiku a fitness
  • Mezinárodní kongresy aerobiku a fitness

FACE CZECH drží akreditaci Ministerstva školtví, mládeže a tělovýchovy ČR (MŠMT) a celý vzdělávací program je rovněž garantovaný dvěma evropskými organizacemi IFAA a EFA. Znamená to, že vzdělání od FACE CZECH je platné a uznávané po celé Evropě.

Školící centrum najdete v Praze. Školení však probíhají také v Slaném, Plzni, Brně, Ostravě, Trnavě, Bratislavě a Košicích.

Pokud Vás naše nabídka vzdělávacích programů zaujala, budeme se brzy těšit nashledanou a nezapomeňte:

KDYŽ FITNESS, TAK S PROFESIONÁLY!

MAPA

GMAP