Streetworkout .cz - Chlumec nad Cidlinou

Streetworkout.cz chce být komunitou, která vyznává tento sportovní směr – cvičení s vlastním tělem, které tady je stovky let, jen se na něj trochu zapomnělo v záplavě posiloven a činek.

Rádi přivítáme názory trenérů i jedinců, kterým tento životní styl vyhovuje, mění a změnil život. Pokud se chcete podělit, stačí napsat, kontaktujeme vás. Ať jde o jedince z Čech, Slovenska, Ameriky, Ruska. Čím informací více jen lépe.

Pořádáte exhibice, závody, battles, tréninky pro veřejnost, máte mezi sebou zajímavého člena, je váš trénink originální, dejte nám vědět. Máme i sekci – Mapa hřišť, podělte se, ať víme, kolik jich je. Máte zkušenosti se stravou, strečinkem, ovlivnilo vás významně cvičení, napište nám, my napíšeme o vás, ať se o vás ví.

Nechceme být náhradou za trenéry, ty nemůžeme na dálku nahradit, suplovat, toho si každý musí najít sám ve svém okolí. Na dálku nemůžeme vykonávat jejich činnost. Rádi bychom ale ukázali směr, který vytáhne lidi z gauče a třeba také z uzavřených posiloven ven.

MAPA

GMAP