SPORT HOTÁREK - Náchod

Otevírací doba

Po-Pá 8:30-17:30
So       8:30-11:30

Naleznete zde veškeré zboží, které se týká jakýkoliv sportovních aktivit od funkčního oblečení, přes běžecké a sportovní boty, až k outdoorovému vybavení. 

Společnost Sport Hotárek s.r.o., je na českém trhu se sportovním zbožím působí již od roku 1986. V tomto roce se však prodejna jmenovala Drobné zboží Hradec Králové pod vedením pana Jana Hotárka. V roce 1991 společnost Drobné zboží Hradec králové zaniká a Jan Hotárek zakládá soukromou společnost Sport Jan Hotárek. Dnešní název společnosti Sport Horárek s.r.o. vzniká v roce 2004, kde pan Jan Hotárek st. zakládá společnost s ručením omezeným a stává se jednatelem společnosti Sport Hotárek s.r.o. Dlouhodobé fungování naší společnosti a maximální spokojenost našich zákazníků, vypovídá o kvalitě námi nabízených služeb a zaručujeme Vám, že základem pro náš obchod je vaše spokojenost nejen z uskutečněného obchodu, ale i z péče před, během a po samotném nákupu.

V obchodě Sport Hotárek na adrese Kamenice 86 Náchod 54701naleznete veškeré zboží, které se týká jakýkoliv sportovních aktivit od funkčního oblečení, přes běžecké a sportovní boty, až k outdoorovému vybavení. Náš sortiment čítá více než 10000 položek v prodejně velké více než 1000m2

Specialitou je hokejové vybavení, které si můžete prohlédnout a objednat na našem Eshopu.