Fitness Sportklub Oxygen - Příbram

Otevírací doba

Po: 7:00 - 22:00

Út: 7:00 - 22:00

St: 7:00 - 22:00

Čt: 7:00 - 22:00

Pá: 7:00 - 22:00

So: 8:00 - 18:00

Ne: 9:00 - 21:00

Oxygen Sport Příbram je skvělé a příjemné fitness s velkým F. Nadstavbou je profesionální a velmi ochotný personál a to nejen na recepci, ale i v rámci osobních trenérů.

Fitness sportklub OXYGEN Příbram nabízí velké množství skupinových lekcí. Posilovna na velkém prostoru zajišťuje vysoký komfort pro cvičení. 
Skupinové lekce jsou pod vedením profesionálních fitness trenérů na velmi vysoké úrovni. Pilates, Fitbox, TRX, jóga, tabata, piloxing nebo kruhový trénink Vás bude opravdu bavit a přinese výsledky. A samozřejmě je tu ještě spinning!

A hlavně aerobik je naší opravdovou doménou. Lepší hodiny aerobiku nikde v České republice nezažijete.

Kvalitní kardio vybavení fitness centra nabízí vysoce efektivní kardio cvičení. Ať už běhací pásy nebo eliptikaly. 

Ani na naše nejmenší nezapomínáme. Cvičení s dětmi a cvičení pro děti, také v našem rozvrhu najdete. 

Navíc zajištujeme služby výživový poradce, který Vám rád sestaví zdravý jídelníček. Služby v rámci poradenství jsou více méně komplexní. Nejedná se je o zdravou výživu, ale i o služby fitness trenér a vedení osobních tréninků. 

Jako službu navíc můžete využít velice výkonné profesionální solárium Luxura X10 se speciálními trubicemi Oxy Tan. 

Sportklub Oxygen Příbram, fitness centrum Příbram, fitness Příbram, aerobik Příbram, pilates Příbram, jóga Příbram, fitbox Příbram, spinning Příbram, piloxing Příbram, tabata, Příbram, TRX Příbram, bosu Příbram, fitball Příbram, cvičení s dětmi Příbram, výživový poradce Příbram, fitness trenér Příbram, kardio cvičení Příbram, kruhový trénink Příbram, funkční trénink Příbram, squash Příbram, solárium Příbram, posilovna Příbram, body pump Příbram, grit Příbram

MAPA

GMAP